مزایای شستشوی موتور ماشین با بخار

مزایای شستشوی موتور ماشین با بخارپ

* ایمنی
شستشوی موتور ماشین با بخار به طور قابل توجهی بروز حوادث ناشی از آتش سوزی موتور را کاهش می دهد.
* طول عمر
شستشوی موتور ماشین با بخار می تواند عمر کلی موتور را افزایش دهد. یک موتور تمیز و به خوبی نگهداری شده در برابر زنگ زدگی و مسدود شدن که ممکن است بر عملکرد و طول عمر یک موتور تأثیر بگذارد و از آن بکاهد، ایمن است.
* تشخیص زود هنگام
از طریق فرآیند شستشوی موتور ماشین با بخار، شما می توانید منبع هر گونه نشت مایعات را شناسایی کنید. بیشتر آتش سوزی های موتور به نشتی های تشخیص داده نشده نسبت داده می شود که تشخیص زودهنگام می تواند مانع آن شود. اما چگونه می توان نشت را تشخیص داد اگر گل و کثیفی موتور را پوشانده باشد؟
* بهبود ظاهر موتور خودرو
شستشوی موتور ماشین با بخار می تواند ظاهر موتور را بهبود بخشد و ارزش آن را برای فروش مجدد بالا ببرد. بعضی افراد معتقدند که تمیز کردن موتور خودرو، تلاشی برای پوشاندن نواقص آن است. ما طور دیگری می اندیشیم. یک موتور ماشین تمیز این پیام را ارسال می کند: این ماشین به خوبی نگهداری شده، دوست داشته شده و محافظت شده است، بنابراین برای یک دوره طولانی تر زیبا و کاربردی خواهد بود.
تحقیقات نشان می دهد ماشین هایی که موتور تمیزی دارند، مصرف سوخت کمتری نسبت به ماشین هایی که موتور کثیفی دارند داشته اند و سرعتشان نیز بهبود داشته یکی از بهترین روش های موتورشویی خودرو استفاده از بخار خشک است. ویژگی های بخار خشک که آنرا برای موتورشویی ایده آل می کند عبارتند از:
* حرارت بالای بخار باعث ذوب شدن چربی باقی مانده بر روی موتور شده و به بهترین شکل آن را تمیز می کند. حتی جرمی که مدت طولانی بر روی موتور ماشین شکل گرفته و در برابر شستشو مقاوم است، با بخار راحت تر پاک می شود.
* حالت گازی شکل بخار باعث نفوذ آن به همه قسمتهای غیر قابل دسترس موتور خودرو شده در نتیجه کمترین کثیفی بر روی بدنه باقی خواهد ماند.
* بخار در حالت کلی نیازی به استفاده از مواد شوینده شیمیایی ندارد. اما در صورت استفاده از مواد استاندارد نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.
* بهترین مزیت بخار خشک نداشتن رطوبت است که باعث می شود قطعات الکتریکی کمترین آسیب را ببینند. همچنین باعث زنگ زدگی قسمتهای فلزی و سولفاته شدن قطعات نمی شود.
* سرعت نظافت بیشتر
* پساب کمتر